Dnes zabojujeme v Liptovskom Mikuláši o 4. víťazstvo v rade.

Boje v play off, ale rovnako aj v baráži dnes pokračujú ďalšími zápasmi a my cestujeme na Liptov.

Liptovský Mikuláš je tímom, ktorý netreba nejako významne predstavovať, pretože sme sa spolu pravidelne stretávali počas celej aktuálnej sezóny. V prvej polovici súťaže sa nám veľmi nedarilo a prehrali sme sme tri zápasy za sebou, ale v druhej polovici sme našli na liptákov recept a ďalšie tri skončili našim víťazstvom.

Mikuláš je aktuálne vedený skúseným trénerom Antonom Tomkom, ktorého asistentom je mimoriadne skúsený, ale momentálne zranený, Marek Uram. V tíme nájdeme množstvo hráčov, ktorí majú tiež skúsenosti na rozdávanie (Suchý, Tabaček, Huna, Spilar…). Najproduktívnejším hráčom Mikuláša je Martin Kriška, ktorý nazbieral 35 bodov za 9 gólov a 26 asistencií a najlepším strelcom tímu je Matúš Sukeľ, ktorý nastrieľal súperom 21 gólov.

Práve bratia Sukeľovci boli najvýraznejšími postavami prvého barážového stretnutia so Skalicou. Po bezgólovej prvej tretine šokovali skaličania domácich dvomi gólmi v priebehu necelých ôsmich minút a toto skóre trvalo až do 53. minúty. Vtedy prišli hviezdne chvíľe bratov Sukeľovcov, ktorí sa doslova odtrhli a v priebehu siedmich minút otočili skóre štyrmi gólmi a rozhodli tak o víťazstve svojho tímu.

My sme už viackrát našli čo na liptákov platí a veríme, že sa nám to podarí aj dnes a natiahneme tak šnúru vzájomných víťazstiev na štyri. Treba brať do úvahy, že baráž je úplne nová súťaž, kde každý tím začína od nuly a každé zaváhanie môže rozhodnúť o postupe, či páde do nižšej súťaže. Musíme sa naplno koncentrovať a zápas po zápase zbierať dôležité body. Ten najbližší nás čaká už dnes o 17:00! Pokiaľ nevycestujete spolu s nami, môžete ho sledovať online na huste.tv.