Róbert Ľupták: „Koniec dobrý, všetko dobré!“

Ako sme písali pred zápasom, dnešný súboj v Michalovciach mohol a aj rozhodol! Vrátili sme michalovčanom prehru z predchádzajúceho zápasu na ich ľade a už s predstihom si môžeme užívať pocit radosti zo zotrvania v Tipsportlige. V tejto chvíli je jasné, že najlepší hokej sa bude hrať v Detve aj v budúcej sezóne a všetci fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo napínavých zápasov a kvalitných súperov!

Kľúčovými boli dnes presilovky, vďaka ktorým sme rozhodli o výsledku už v prvej tretine. Prvú využil v 10. minúte Filip Surovka, po prihrávke Ščurka a ďalšiu potrestal gólom necelé dve minúty pred prvou prestávkou náš najlepší strelec Ladislav Ščurko.

Vraciame sa s dobrým pocitom a môžeme si užívať záver náročnej sezóny, plnej zaujímavých okamihov, ktoré tvorili novodobú históriu detvianskeho hokeja.

HK Dukla Ingema Michalovce – HC 07 Detva 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Góly: 10. Surovka (Ščurko, Belluš), 18. Ščurko (Šimon, Murček). Rozhodovali: Lauff, Stano – Stanzel, Gavalier, vylúčení: 6:6, navyše: Mašlonka (Michalovce) 10 minút za napadnutie zozadu, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0

Michalovce: Juríček – Valečko, Hančák, Meliško, Korenko, Rusina, Cvengroš, Dolgoš – Solomonchak, Cútt, Halás – Balko, Piatak, Mašlonka – Mesaroš, Toma, Hamráček – Jokeľ, Banovský

Detva: Hackett – Kuklev, Chovan, Sládok, Gachulinec, Macejko, Šimon, Jendroľ, Fekiač – Sitnikov, Surovka, Gašpar – Belluš, Chovan, Milý – Ščurko, Murček, Videlka – Tibenský, Surový, Róth

Pozrite si zostrih celého dnešného stretnutia a v závere obrovskú radosť našich hokejistov:

One comment

1. Blahoželám!!!!!!!!!!!!!!!
    Srdečne blahoželám k potvrdeniu účasti v Tipsportlige. Teším sa, že v ďaľšom ročníku pod vedením trénera p.Paľa IGRÍNIHO budete hrať o popredné priečky. Pavel blahoželám. Bývalý učiteľ Stano Randziak,Mgr.,Brezno